ОБДАРОВАНІ ДІТИ  2017 - 2018 н.р.

з/п

Прізвище та ім’я учасника

Назва конкурсу

номінація

Підстава

ПІП керівника гуртка

1.

Курант Олена

Обласний конкурс «Новорічна композиція»

ІІІ місце, новорічний букет

Наказ   Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації № 07-01/21 від 23.01.2017р.

Тишкевич Світлана Іванівна

2.

Помігуєва Вероніка

Тарапацька Ольга

Обласний конкурс «Новорічна композиція»

ІІІ місце

Наказ   Департаменту освіти і науки Львівської  ОДА № 07-01/21 від 23.01.2017р.

Здирко Надія Костянтинівна

3.

 

 

Береза Григорій

Драматичний колектив «Джерельце»

 

Обласний фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули – 2017»

диплом

Наказ  Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації №    від

Козак Зіновія Володимирівна

4.

 

Щупяний Андрій

Обласний фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули – 2017»

Лауреат ІІІ премії

Український державний центр позашкільної освіти МОН України Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

Лірик  Генрик  Щепанович

5.

Лех Діана

Районний конкурс «Охорона праці очима дітей»

І місце

Наказ відділу освіти Мостиської міської ради Львівської обл. №44/1 від 21.02.2017р.

Лех Наталія Володимирівна

 

6.

Гірняк Юлія

 

 

 

 

 

 

Районний конкурс «Мова Українська – мова єднання» приурочений Міжнародному дню рідної мови

ІІІ місце

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

Наказ від 24.02.2017р.

№51/1

Козак Зіновія Володимирівна

7.

Курант Олена Ігорівна

 

 

 

ІІІ всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

диплом  І ступеня

Міністерство освіти і науки України Національний університет імені М.П.Драгоманова Міжнародна асоціація позашкільної освіти м.Київ, 25 лютого 2017

Тишкевич Світлана Іванівна

8.

 

Голдрич  Тарас

Обласний конкурс

«Таланти твої, Україно»

ІІІ місце

Наказ №

17.03.2017р.

Яремко Володимир Ярославович

9.

 

 

 

 

 

школа комп.вих.

«Паросток»

 

 

 

 

міський фестиваль

«Великоднє сонечко»

номінація: гаївки

 

 

 

 

Відзначено

 

 

 

 

 

 

Наказ Відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

№103/1  від

24 квітня 2017р.

Сайко Стефанія

Матвіївна

 

Курант Леся

Іванівна

 

Калита Зоряна

Іванівна

10.

школа комп.вих.

«Паросток»

міський фестиваль

«Великоднє сонечко»

номінація: Інсталяція вишиваних серветок, рушників «Христос воскрес»

       Відзначено

 

 

Наказ Відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

№103/1  від

24 квітня 2017р.

Сайко Стефанія

Матвіївна

 

Лех Наталія

Володимирівна

11.

 

 

танцювальний колектив

 

 

міський фестиваль

«Писанковий дивоцвіт»

номінація: Гаївки

 

 

Відзначено

 

 

Наказ Відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

№104/1 від 24 квітня 2017р.

 

Марек Ольга Йосифівна

 

 

12.

Оленець Юліана

міський фестиваль

«Писанковий дивоцвіт»

номінація: Інсталяція вишиваних серветок, рушників «Христос воскрес»

Відзначено

Наказ Відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

№104/1  від

24 квітня 2017р.

Козак Зіновія Володимирівна

13.

Бортник Андріана

 

міський фестиваль

«Писанковий дивоцвіт»

номінація: Інсталяція вишиваних серветок, рушників «Христос воскрес»

 

Відзначено

 

Наказ Відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

№104/1  від

24 квітня 2017р.

Лех Наталія Володимирівна

 

14

Костик Соломія

міський фестиваль

«Писанковий дивоцвіт»

номінація: Інсталяція вишиваних серветок, рушників «Христос воскрес»

 

Відзначено

Наказ Відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

№104/1  від

24 квітня 2017р.

 

Здирко Надія Костянтинівна

15.

Боднар Софія

 

Щирба Вероніка

 

 

 

 

міський фестиваль

«Писанковий дивоцвіт»

номінація: Інсталяція вишиваних серветок, рушників «Христос воскрес»

 

Відзначено

Наказ Відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

Наказ №104/1  від

24 квітня 2017р.

Лизуник Людмила Мар’янівна

16.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Путяк Світлана Михайлівна

Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Курівник гуртка/секції правознавства, педагогіки»

Відзначено

Наказ Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації №07-01/171 від 12.04.2017р.

Путяк Світлана Михайлівна

17.

 

 

 

 

 

 

Драматичний колектив «Джерельце»  (Лісова школа)

Фестиваль-огляд дитячих та юнацьких колективів присвячених «Дню захисту дітей»

Відзначено

Наказ відділу освіти, культури і туризму молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської обл. від 02 червня 2017 №159/1

Козак Зіновія Володимирівна

18.

Боднар Софія

Виставка дитячих робіт (малюнків)  «Ми діти твої, Україно!» З нагоди відзначення  Дня міста Номінація Графіка «Під сонцем рідної землі»

 

Подяка

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 12 червня 2017р. №162/1

Лех Наталія Володимирівна

19.

Лех Діана

Виставка дитячих робіт (малюнків)  «Ми діти твої, Україно!» З нагоди відзначення  Дня міста Номінація Живопис «Дитинство це найкращий вік»

 

Подяка

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 12 червня 2017р. №162/1

Лех Наталія Володимирівна

20.

Коваль Настя

Виставка дитячих робіт (малюнків)  «Ми діти твої, Україно!» З нагоди відзначення  Дня міста Номінація Живопис «Україна єдина»

 

Подяка

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 12 червня 2017р. №162/1

Лех Наталія Володимирівна

21.

Кохман Софія

Виставка дитячих робіт (малюнків)  «Ми діти твої, Україно!» З нагоди відзначення  Дня міста Номінація Живопис «І на тім рушникові»

 

 

Подяка

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 12 червня 2017р.

№162/1

Лех Наталія Володимирівна

22.

Лама Андрій

Виставка дитячих робіт (малюнків)  «Ми діти твої, Україно!» З нагоди відзначення  Дня міста Номінація графіка «Мелодія літа»

Подяка

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 12 червня 2017р.

№162/1

Лех Наталія Володимирівна

23.

Курант Леся Іванівна

Обласна виставка – конкурс «Мамина світлиця» 

 

 

 

 

 

ІІ місце

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Львівський обласний Будинок учителя  Львів - 2017

Курант Леся Іванівна

24.

Гук Марія Володимирівна

Обласна виставка – конкурс «Мамина світлиця»

 

 

 

 

ІІ місце

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Львівський обласний Будинок учителя  Львів – 2017

Гук Марія Володимирівна

25.

Лизуник Людмила Мар’янівна

Обласна виставка – конкурс «Мамина світлиця»

 

 

ІІ місце

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Львівський обласний Будинок учителя  Львів – 2017

Лизуник Людмила Мар’янівна

26.

Марко Юлія

Дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» номінація «Художнє читання»

І місце

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 18 жовтня 2017р. №255/1

Козак Зіновія Володимирівна

26.

Лех Діана

Дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» номінація: живописна композиція «Я теж там була»

І місце

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 18 жовтня 2017р. №252/1

Лех Наталія Володимирівна

27.

Танечник Юрій

Дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» номінація: графічна композиція

 

 

І місце

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 18 жовтня 2017р. №252/1

Лех Наталія Володимирівна

28.

Боднар Софія

Дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» номінація: декоративно-тематична композиція

 

 

І місце

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 18 жовтня 2017р. №252/1

Лизуник Людмила Мар’янівна

29.

 

 

 

 

 

 

Танцювальний колектив «Калина»

 

 

 

 

Дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» номінація: сучасна хореографія

 

 

ІІ місце

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 18 жовтня 2017р. №254/1

Марек Ольга Йосифівна  

30.

Лех Діана

Обласний конкурс дитячого малюнку «Світ очима дітей» приурочений до Всесвітнього Дня дитини

І місце

Наказ комонального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді від 22 листопада 2017р. №46-з

Лех Наталія Володимирівна

31.

Лех Наталія Володимирівна

Обласний конкурс дитячого малюнку «Світ очима дітей» приурочений до Всесвітнього Дня дитини (за якісну підготовку до участі в обласному конкурсі дитячого молюнку)

подяка

Наказ комонального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді від 22 листопада 2017р. №46-з

 

Лех Наталія Володимирівна

32.

Ковальчик Софія

Дорош Єлизавета

Зьобер Ілона

Славетні імена України – 2017»  Іван Огієнко

(Життєвий шлях та педагогічна діяльність Івана Огієнка)

 

І місце

 

 

 

 

 

 

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 27 листопада 2017р. №271/1

Гук Марія Володимирівна

33.

Лех Діана

Конкурс з образотворчого мистецтва «Краса предметів які нас оточують»

 

ІІІ місце

Наказ від 28 листопада 2017р.

Лех Наталія Володимирівна

32.

Бегей Ангеліна

 

 

 

 

 

 

 

Міський фестиваль – конкурс мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули – 2018» номінація «Соло»  3-я вікова категорія

ІІ місце

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 15 грудня 2017р. № 310/1

 

Писко Богдан Григорович

33.

танцювальний колектив «Калина»

 

 

 

 

 

Міський фестиваль – конкурс мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули – 2018» номінація «Хореографічні колективи»: народно-сценічний танець

ІІ місце

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 15 грудня 2017р. № 310/1

 

Марек Ольга Йосифівна

34.

 

 

 

 

 

 

Береза Григорій

Міський фестиваль – конкурс мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули – 2018» номінація «Читці»

 

І місце

Наказ відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області

від 15 грудня 2017р.

№ 310/1

 

Козак Зіновія Володимирівна

35.

Ковалик Остап

Обласний фестиваль-конкурс мистецтв для дітей дітей та юнацтва «Різдвяні канікули – 2018» номінація

 

Дипломант

Український державний центр позашкільної освіти МОН України Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

 

Козак Зіновія Володимирівна

36.

Марко Юлія

Калужна Анна

Обласний фестиваль-конкурс мистецтв для дітей дітей та юнацтва «Різдвяні канікули – 2018» номінація

 

Дипломант

Український державний центр позашкільної освіти МОН України Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

 

Козак Зіновія Володимирівна

37.

Ковалик Остап

Обласний фестиваль-конкурс мистецтв для дітей дітей та юнацтва «Різдвяні канікули – 2018» номінація

 

 

 

Лауреат ІІ премії

Український державний центр позашкільної освіти МОН України Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

Козак Зіновія Володимирівна