28 березня у Мостиському БДЮТ пройшло засідання атестаційної комісії І рівня, на якому визначили рівень професійно - педагогічної компетенції керівників гуртків Данило І.С., Рифяк Н.М., результати їх фахової діяльності.

Атестації керівників гуртків передувала система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання їх праці.

В ході атестації керівники гуртків презентували свою педагогічну діяльність, зробили виставку творчих доробків.

Атестаційна комісія одноголосно прийняла рішення про відповідність керівників гуртків займаній посаді.

Методист відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Андраш Г.І. зробила ґрунтовний аналіз роботи атестаційної комісії І рівня Мостиського БДЮТ за атестаційний період та привітала керівників гуртків з високою оцінкою їх педагогічної діяльності.


Методичне об’єднання «Як провести моніторинг освіти в гуртку»


Методичний тиждень 2019 рік


Методичне об’єднання керівників гуртків «Інтегроване навчання як засіб гармонійного розвитку дитини».  18.02.2019р.


Керівники гуртків Мостиського БДЮТ Л.Курант та Н.Гонтова мали нагоду відвідати обласний семінар-практикум "Інклюзивна освіта в закладах позашкільної освіти: реалії сьогодення. Педагогічний барометр", який було проведено у комунальному закладі Львівської обласної ради "Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів Святого Миколая". 13.02.2019р.


21 січня у Мостиському БДЮТ відбувся круглий стіл на тему «Акт злуки УНР і ЗУНР на шляху до реалізації ідеї Соборності України»


Методичне об’єднання керівників гуртків Партнерська взаємодія керівника з батьками: основні напрями, зміст, технології". 07.12.2018р.


10 жовтня 2018р. на базі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся Обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти на тему "Планування та організація атестації педагогів закладів позашкільної освіти та розвиток професійного педагогічного зростання". 


 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ

МОСТИСЬКИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

МОСТИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                       81300 м.Мостиська, вул. Грушевського 3, e-mail: mostyskabdyt@gmail.com, https://mostyskabdjt.jimdo.com/

          Індентифікаційний код 22364636

 

 

Н А К А З

 

04 вересня 2018 року                                                                                                                                                                                                                        № 61-о

 

Про організацію

та структуру методичної

роботи з педагогічними

кадрами у 2018-2019 н.р.    

Відповідно до Указу Президента від 5 вересня 2017 №21/45-VII, Відомостей Верховної Ради (ВВР) №38-39, ст.380 Закону України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Програми розвитку позашкільної освіти у Мостиському БДЮТ на 2015-2019рр., затвердженої рішенням педагогічної ради Мостиського БДЮТ №1 від 02.09.2015 р., Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року схваленої Указом Президента України від 25.06.2013 року №344/201, концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженої наказом МОН України від 16.06.2015 року №641, у руслі модернізації освітнього процесу в умовах Конституції Нової Української школи методична робота буде спроектована на висвітлення науково-методичної теми «Забезпечення якісної освіти шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації державних освітніх стандартів, творчому та інтелектуальному розвитку». Та науково-методичної теми над вирішенням працюватиме педагогічний колектив БДЮТ «Виховання й розвиток обдарованих та здібних дітей, формування інтелектуального творчого та культурного потенціалу».

Із цією метою діяльність методичної служби спрямовуватиметься на підвищення наукового та загальнокультурного рівня педагогічних працівників, удосконалення їхньої професійної компетентності, розвиток творчої індивідуальності педагогів стимулювання їх творчих пошуків впровадження в практику нових педагогічних технологій, що забезпечують сприятливі умови для досягнення продуктивних результатів методичних об’єднань, творчих груп, на виконання наказу відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради №138/1 від 30.08.2018 «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Відділу ОКТМС у 2018-2019 навчальному році

 

н а к а з у ю :

1.     У 2018-2019 н.р. пріоритетними завданнями методичної діяльності визнати:

-         посилення ефективності системи методичної роботи;

-         проведення методичних заходів на основі компетентного підходу;

-         впровадження інноваційного досвіду методичної діяльності, оригінальних прогресивних ідей, забезпечення нових якісних результатів;

-         забезпечення методичного супроводу професійного розвитку керівників гуртків в умовах глобалізації та відкритості інформаційного розвитку керівників гуртків в умовах глобалізації та відкритості інформаційного освітнього простору;

-         утвердження нового професійного світогляду творчої активності керівників гуртків;

-         підвищення якості позашкільної освіти шляхом оновлення змісту, форм і методів навчання та виховання, впровадження компетентнісного підходу;

-         вважати методичний кабінет координаційним центром методичної роботи у ЗПО, забезпечити ефективну його діяльність.

2.     Затвердити склад методичної ради БДЮТ

Голова – Данило І.С. – заступник директора з позашкільної освіти;

Секретар – Лизуник Л.М. – керівник гуртка;

Члени ради – Гонтова Н.В. – керівник гуртка;

                       Здирко Н.К. – керівник гуртка

3.     Затвердити план методичної ради БДЮТ на 2018-2019 н.р. (План додається)

4.     Вдосконалити виявлення керівників гуртків  - творчо працюючих, «Джерело творчості»

                                                                            Протягом року - дирекція.

5.     Організувати роботу творчих груп з метою вдосконалення і втілення в практику освітніх реформ.

6.     Провести засідання методичних об’єднань керівників гуртків (План додається).

Призначити головою МО – Данило І.С.

7.     Затвердити книжки професійного розвитку керівників гуртків.

8.     Забезпечити курсову підготовку керівників гуртків (згідно з планом) Заступник директора ЗПО.

9.     З метою зростання професійної майстерності керівників гуртків, заступника директора з позашкільної освіти, розвитку їх педагогічної культури, творчої активності провести атестацію заступника директора з позашкільної освіти Данило І.С. та подати матеріали на засідання атестаційної комісії ІІ рівня Відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради, керівника гуртка «Історичне краєзнавство» Рифяк Н.М.

                                                                         28.03.2028, атестаційна комісія.

10.                       Вивчити і узагальнити досвід роботи керівників гуртків Данило І.С., Рифяк Н.М. до 01.03.2019р., дирекція БДЮТ

11.                       Здійснити науково-методичне забезпечення позашкільної роботи з обдарованими дітьми, залучати їх до участі у конкурсах, змаганнях, фестивалях.

Протягом року, заступник директора ЗПО, керівники гуртків.

12.                       Брати участь у роботі інформаційно-методичних нарад директорів, заступників директорів закладів освіти Мостиської ОТГ, а також обласних інформаційно-методичних нарадах, методичних об’єднаннях. 

Протягом року, педагогічні працівники.

13.                       Провести відкриті заняття, вдосконалювати форми їх проведення (План додається).

14.                       Встановити для керівників гуртків методичний день – середа. Затвердити циклограму консультацій (циклограма додається)

Заступник директора з позашкільної освіти.

15.                       Забезпечити участь керівників гуртків на кращу методичну розробку.

                                                                      Згідно плану, керівники гуртків.

16.                       Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації інноваційної діяльності керівників гуртків з розвитку позашкільної освіти в БДЮТ.

17.                       17. Забезпечити організаційний та методичний супровід виконання «Програми розвитку позашкільної освіти Мостиського БДЮТ на 2014-2019р.р.», планів роботи Мостиського БДЮТ.

Протягом року -  заступник директора з позашкільної освіти, голова МО, творчі групи.

18.                       Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з позашкільної освіти Данило І.С.

19.                       Надати Відділу ОКТМС копію наказу Мостиського БДЮТ «Про організацію та структуру методичної роботи у 2018-2019 н.р.»

                                                до 14.09.2018 – заступник директора І.Данило

 

З наказом ознайомлено:

                    04.09.2018р.

 

                                                                                       Директор                                              С.Сайко

 


Обласний семінар-практикум "Українська революція:сто років надії і боротьби" разом зі Світланою Пітко методистом ЛОПІПО та заступниками директорів закладів позашкільної освіти. 


Семінар – практикум з представниками Львівського головного управління держпраці з працівниками Мостиського БДЮТ, бібліотекарями та клубними працівниками Мостиської ОТГ. 22.05.2018р.


28 березня у Мостиському БДЮТ пройшло засідання атестаційної комісії, на якому визначили рівень професійно - педагогічної компетенції керівників гуртків Гук М.В., Гонтової З.Г., З.Богуцького, результати їх фахової діяльності.

Атестації керівників гуртків передувала система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання їх праці.

В ході атестації керівники гуртків презентували свою педагогічну діяльність, зробили виставку творчих доробків.

Атестаційна комісія одноголосно прийняла рішення про відповідність керівників гуртків займаній посаді.

Методист відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Андраш Г.І. зробила ґрунтовний аналіз роботи атестаційної комісії І рівня Мостиського БДЮТ за атестаційний період та привітала керівників гуртків Гук М.В., Гонтову Н.В., Богуцького З.Г. з високою оцінкою їх педагогічної діяльності.


21 березня 2018 року відбулася методична рада на базі відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області 

Порядок денний

1. Підсумок проведення методичного тижня в закладах загальної середньої освіти "Освіторія Мостиської ОТГ: менеджмент, генерування, реалізація".

Заступники директорів з освітнього процесу ЗЗСО, методисти ЗПО,ЗДО презентували досвід роботи щодо організації тижневого заходу

Методичний тиждень 2018р.


Круглий стіл "Творчість педагога - позашкільника - запорука успіху якісної освіти"


      Засідання методичної ради Мостиського БДЮТ  на тему:

«Розвиток у гуртківців здатності до усвідомленого вибору  майбутньої професії»

Сучасне осмислення багатого досвіду організації творчої діяльності дітей та молоді на принципах їхньої добровільної участі у гуртках допоможе підвищити ефективність не тільки позашкільного виховання, але й духовно збагатити педагогічний процес у БДЮТ. Заняття у гуртках повинно стати поштовхом вибору майбутньої професії. Заняття у гуртку – це повноцінний відпочинок , цікаві зустрічі за чашкою чаю , численні виступи , вистави, екскурсії. Керівник гуртка повинен поставити для гуртківця гідну мету, усвідомлення даної мети , самореалізації та самовдосконалення.


25.10.2017р. у Львівському музеї визвольної боротьби України, що є відділом Львівського історичного музею відбувся обласний навчально - практичний семінар на тему "Герої УПА - історія на віки" присвячений 75 - річчю створення УПА. Перед присутніми виступили: Микола Посівнич, кандидат історичних наук; Олег Кузик, кандидат педагогічних наук; Леся Миськів, методист ЦТДЮГ.


26.10.2017р. у Львівській обласній науково – педагогічній бібліотеці відбувся обласний семінар методистів з навчально – методичної роботи позашкільних навчальних закладів: «Організація методичної та навчально-виховної роботи через інтерактивні методи навчання».

Атестація педагогічних працівників

Презентації